Anecdota

Laughter is the Best Medicine

Comedy Woman: Паспортный контроль в аэропорту


Georgij Powiedziałem ci, że latem nie będziemy spoczywać w domu z twoimi rodzicami. Tak, wole pracować całe lato.
Tak, lepiej siedzieć w budce na lotnisku, niż troszczyć się aby nie zczerniały pomidory twojej mamy w szklarni… Mozna, tak? Zdrówko… Kapelusz zdejmijcie . Mam brudną głowę… Kapelusz zdejmijcie . Fuj, załóżcie z powrotem. Okulary zdejmijcie. Dlaczego? Okulary zdejmijcie. Posłuchajcie, przyjechałam do domu, mam rosyjski paszport. A ja mam małą pensję.
Okulary zdejmijcie. Oho, kung-fu panda. Ogólnie – to jestem po podróży. A teraz kapelusz zdejmijcie. O Boże! Załóżcie wszystko z powrotem. Kpisz … Ja (jestem) tam w innym kapeluszu, innych okularach. Tu nie Vy(Pani) na zdjęciu. A kto? Jakas inna šalava Jaka inna? To ja! Tu Pani jest blada, chuda, piękna … A tu Pani… No nie Pani tu… …zwariowała pani, czy co?
Tu (jestem) ja! Może do Waszej budki tlenu wpuścić albo dzbanek z heroiną wstawić, żeby jakaś fotosynteza się zaczęła? Okładkę z paszportu zdejmijcie. O Panie! 2000 €. A ja mysle gdzie je położyłam. Skąd przylecieli? Malediwy. A przed tym gdzie byliście? Macie tu stempel. Wylecieliście 5 miesiecy temu. 5 miesięcy byłam na Malediwach, wyobrażasz? Co można robić 5 miesięcy na Malediwach? Jak co? Opalać się, uprawiać milość… Z kim można uprawiać miłość 5 miesięcy? Zajączku, chodż tutaj… Szanowny Sergiusz Michajłowicz… … witam w Federacji Rosyjskiej…miasto Moskwa, ulica Wasniecowa 72, mieszkanie 74 apartament 74, Bagaż możecie nie zabierać, przywiozę go sama- nowa usługa od lotniska. Wszystkiego dobrego. Kobieto, jesteście normalna?! To nic, że przed nim stałam?! Kapelusz zdejmijcie . Kapelusz zdejmijcie . Według nowych zasad obywatelom z brudnymi wlosami wjazd na teren Rosyjskiej Federacji jest zabroniony. Pani jest chora? Co za głupie prawo? Wam wszystkie głupie prawa przeczytać? Macie torbę Dolce & Gabbana? No to jeszcze naraziliście się pod prawo o zakazie propagandy homoseksualizmu… Kobieto, no dlaczego siedzicie tam taka niezadowolona? Chyba męża nawet macie. O Panie w ciągu pięciu minut obcowania z Panią zepsułam wrażenie o 5 miesiącach spedzonych na Malediwach! Znaczy, że dobrze wykonuje swoja pracę, dlatego, że zadaniem służby celnej jest aby wycieczkowicze pozostawiali obcą naszemu obywatelowi euforie poza granicami Rosyjskiej Federacji. Pierdolę cię! O! Witamy serdecznie w Federacji Rosyjskiej. Tłumaczenie i tytuły: Magnus & OZ

28 thoughts on “Comedy Woman: Паспортный контроль в аэропорту

  1. тайским пограничником очаровалась – таакой красивый на лицо оказался

  2. тайским пограничником очаровалась – таакой красивый на лицо оказался

  3. Каждый раз почти так и влетаю. Сразу хочется развернуться обратно.

  4. На примере этого видео видно что Наталья Андреевна кончик носа сделала. Молодец. 👌🏻💪🏻👍🏻

  5. Подходите на "паспортный контроль" и вся эйфория улетучилась вмиг.

  6. Как все достоверно показано. Этой стране чуждо радость и веселье.

  7. Тут какая то другая шалава, вобщем это не вы, как не я ….😁🤭🌺🍃

  8. Świetny numer! 👍😂 Uwielbiam te dziewczyny 😍. Pozdrawiam serdecznie z Polski 🇵🇱❤. Dzięki za napisy są pomocne.

  9. Идите в жопу! Добро пожаловать в Российскую федерацию! Шедевр!!!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *