Anecdota

Laughter is the Best Medicine

45 thoughts on “Qumili – Gezuar 2018 "Cima te Gazuzi" Projekti i Plote (Humor)

  1. Kemi 1 vjet un e djali dajes qeshur per at zot te madh brit na dhamin kur e shikojm lecin ato gjestet humoristke hahaha e sidoms ajo qe me pelqen esht bostani 😂😂😂😂 brit na dhamin like per legjendat

  2. Nfillim dedikimi.per legjenden e ndjer Lecin met vertet dhimbje e madhe edhe lot mdulen edhe u gzova edhe u merzita se jam msu met pa gjithmon me Lecin legjendat vetem kan ndrruar jet por jan te gjall me vepraa humoristike

  3. Çdo humor qe e boni ju e boni mir hije po ju ka ishalla 100 vite e lumturi e shendet te mir paqi gnithmon festofsh edhe shum festa te tjera 😃💕💖💗💜💓😍😍😍😍😍😍

  4. qumili ala i fort me bo humor ama cima shum ka raa a ndoshta ka punu me do qe skan lidhje me humor me at drenin at fizen ekan prish kejtt spo di me bo si perpara humor

  5. ju lumte jeni mat mrekullushmit te vetmit qe na sjellni të qeshura ndonëse edhe gëzime te papërshkrueshme
    jeni magjepsës në fushën e aktrimit e përshëndes shumëëëëë, Z.Sevdai ,Shkumbini , Z.Rasim dhe Artanin jeni te vetmit ne Kosove aktor ma të mirë

  6. zemernija 1. gazuzi 2. cima 3. djali cimes nuk bon per humor, ska natyr te humorit osht 0% humorist. me keqardhje😕

  7. Perpara hajgaret jon kon tmira tash hajgare pa lidhje grejt si gra po bohen veq qumilit i ka hije si dada puc tjeret 👎

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *